Mobile Phone Data Recovery

• Cep Telefonu Data Recovery

• Android için Veri Kurtarma

• Data Recovery for Sim Card

• Memory Card Data Recovery for

• Çıkarılabilir Ortam için Veri Kurtarma

HomeOther Languages › Türk


Cep Telefonu Data Recovery

Veri kurtarma-mobil-phone.com veri kurtarma yazılımı için hedef güvenilir. Veri kurtarma yazılımı cep telefonu, Android cihazları, hafıza kartı, USB çıkarılabilir medya ve tüm ağ sağlayıcıları sim kartı silinmiş verileri kurtarabilirsiniz.
Cep Telefonu Data Recovery
Fiyat: $49
Cep Telefonu yazılım için Veri Kurtarma fotoğraf, resim, MP3/MP4 dosyalar, klasörler, resimler ve cep telefonunuzdan diğer değerli veriler gibi silinmiş verileri kurtarmak için güçlendirir. Cep telefonu veri kurtarma programı dosya biçimleri farklı türleri kaydedilen kayıp veya silinmiş dosyaları kurtarır. Mobil kurtarma programı böylece mobil pil arızası, yanlışlıkla silinen verileri, cep telefonu virüs bulaşmış hafıza kartı ve benzeri büyük veri kaybı koşullarında silinen verileri geri yükler.

Android için Veri Kurtarma
Fiyat: $49
Android yazılım için Veri Kurtarma android tablet PC, android cep telefonu ve robot teknolojisi tabanlı cihazların diğer türlerinden gelen silinmiş veya kayıp veri kurtarmak için kullanışlı bir program. Android dosya kurtarma programı en az süre içinde robot teknolojisi tabanlı cihazlar silinen dijital fotoğraf, resim, video, ses, görüntü ve diğer değerli verilerinizi kurtarabilirsiniz. Android dosya kurtarma yazılımı kayıp veri kurtarmak için arama kurtarma algoritmaları farklı sağlar.

Sim Card Data Recovery
Fiyat: $69
Sim Card Data Recovery silinmiş metin mesajları (SMS) ve cep telefonu sim kartı belleği kayıtlı telefon rehberi iletişim numaralarını kurtarır. SIM Card Data Recovery yazılımı cep telefonu SIM kartı yanlışlıkla silinen metin mesajları (SMS) kurtarır. Cep telefonu veri kurtarma yazılımı, kaybolan mesajları (Gelen Kutusu, ürün göndermek, taslaklar) ve cep cep telefonu sim kartı kaydedilmiş telefon iletişim numaralarını geri, sim kart veri kurtarmak. Adli yazılım, Windows 7, Windows XP, Windows Vista ve daha fazla dahil olmak üzere tüm önemli Windows işletim sistemini destekler.

Memory Card Data Recovery for
Fiyat: $49
Memory Card Data Recovery for kayıp veya silinmiş resim, fotoğraf, mp3 müzik, metin dosyaları video ve diğer dosyaları ve hafıza kartı veri depolama sürücüleri her tür klasörleri kurtarır. Hafıza kartı kurtarma yazılımı silinmiş fotoğraf çıtçıtlı, resim, mp3 müzik, metin dosyaları kurtarır uygulama kullanımı kolaydır, Video yanlışlıkla silinmesi, virüs hataları, donanım veya yazılım arızası nedeniyle kaybetti. PC Kart, CompactFlash, SmartMedia, Memory Stick (Duo Pro, PRO-HG Duo, Micro M2), Minyatür Kart, MMC Kart, Secure Digital kart, miniSD kart, microSD kart, vb dahil olmak üzere bellek kartı formatları veri kurtarabilen.

Çıkarılabilir Ortam için Veri Kurtarma
Fiyat: $45
Çıkarılabilir Ortam yazılım için Veri Kurtarma kayıp veya silinmiş dosyaları kurtarmak için geliştirilmiş en iyi veri kurtarma programı, tüm büyük USB çıkarılabilir ortam sürücüleri gelen ortak bir veri kaybı nedenleri sonra klasörleri, yığın depolama Taşınabilir Bellek Aygıtlar, Dijital Ses Oyuncular, MP3/MP4 Müzik Çalarlar etkinleştirilmelidir , taşınabilir medya oynatıcılar ve hatta yığın depolama veri bağlantısı maliyet etkin bir şekilde Cep Telefonları sağladı.