Mobile Phone Data Recovery

• Data Recovery for Mobile Phone

• Data Recovery for Android

• Data Recovery for Sim Card

• Data Recovery for Memory Card

• Data Recovery for Removable Media

HomeOther Languages › eesti


Mobiilne Telefon Data Recovery

Andmete taastamise-mobile-phone.com on usaldusväärseks sihtkohaks andmete taastamise tarkvara. Andmete taastamine tarkvara saab taastada kustutatud andmeid mobiiltelefon, Android seadmete, mälukaart, USB irdkandja ja sim-kaardi kõigi võrgu pakkujad.
Data Recovery Mobiiltelefoni
hind: $49
Data Recovery mobiiltelefoni tarkvara annab teile taastada oma kustutatud andmeid nagu fotod, pildid, MP3/MP4 faile, kaustu, pilte ja muud vääris andmeid oma mobiiltelefoni. Mobiiltelefon andmete taastamise programm taastab kaotatud või kustutatud failid salvestatakse erinevaid failivorminguid. Mobiilne taastamise programm taastab kustutatud andmeid suuremate andmete kadumise tingimused nagu mobiili aku rike, kogemata kustutatud andmeid, viirusega nakatunud mälukaart mobiiltelefoni ja nii edasi.

Data Recovery jaoks Android
hind: $49
Data Recovery jaoks Android tarkvara on kasulik programm taastada oma kustutatud või kaotatud andmeid Android tahvelarvuti, Android mobiiltelefoni ja muude Android tehnoloogia põhised seadmed. Android faili taastamise programm taastada kustutatud digifotosid, pilte, videosid, audio, pildid ja muud väärtuslikud andmed Android tehnoloogia põhised seadmed jooksul minimaalse aja jooksul. Android faili taastamise tarkvara pakub erinevaid otsing taastamise algoritme taastada kaotatud andmeid.

Data Recovery jaoks SIM-kaardi
hind: $69
Data Recovery jaoks SIM-kaardi taastab kustutatud tekstsõnumeid (SMS) ja salvestatud telefoniraamatust kontakt numbrid mobiiltelefoni SIM-kaardi mällu. SIM-kaardi andmete taastamise tarkvara taastab kogemata kustutatud tekstsõnumeid (SMS) mobiiltelefoni SIM-kaardile. Mobiiltelefon andmete taastamise tarkvara andmete taastamine sim-kaardi, taastada kaotatud sõnumeid (Sisendkaust, Väljundkaust Kirjuta esemed, kabe) ja telefoni kontakt salvestatud nimed ja numbrid mobiilne mobiiltelefoni SIM-kaardile. Kohtuekspertiisi tarkvara toetab kõiki peamisi Windowsi operatsioonisüsteemi, sealhulgas Windows 7, Windows XP, Windows Vista ja rohkem.

Data Recovery Memory Card
hind: $49
Data Recovery Memory Card taastab kaotatud või kustutatud pilte, fotosid, mp3 muusikat ja tekstifaile Video ja muid faile ja kaustu kõik tüüpi mälukaart andmesalvestuse kettaseadmete. Mälukaart taastamine tarkvara on lihtne kasutada taotluse, mis taastab kustutatud foto trukid, pildid, mp3 muusikat ja tekstifaile, Video tõttu kaotatud juhusliku kustutamise, viiruse vigu, riist-või tarkvara riket. Avariiline andmeid mälukaardi formaate, sealhulgas PC Card, CompactFlash, SmartMedia, Memory Stick (Duo Pro, PRO-HG Duo, Micro M2), Kääbus kaart, MMC Card, Secure Digital kaardi, miniSD kaart, microSD kaardi jne.

Data Recovery Removable Media
hind: $45
Data Recovery Removable Media tarkvara on parim andmete taastamise kasuliku arenenud, et nõuda tagasi kaotatud või kustutada faile, kaustu pärast ühist andmete kadumise põhjused kõigi peamiste USB irdkandja kõvakettad, massmälu lubatud Portable välkmälu seadmed, digitaalsed audio mängijat, MP3/MP4 Muusikamängijad , kaasaskantav meedia mängija ja isegi massmälu andmesideühenduse aktiveeritud Mobiiltelefonid efektiivselt.